Detail publikace
Oscilatorická kritéria pro dvoudimenzionální systém diferenčních rovnic
OPLUŠTIL, Z.
Český název
Oscilatorická kritéria pro dvoudimenzionální systém diferenčních rovnic
Anglický název
Oscillatory criteria for two-dimensional system of difference equations
Typ
článek v časopise - ostatní, Jost
Jazyk
en
Originální abstrakt
Some oscillation criteria are established for two-dimensional systems of first order linear difference equations.
Český abstrakt
Jsou nalezena oscilatorická kritéria pro dvoudimenzionální systém lineárních diferenčních rovnic prvního řádu.
Anglický abstrakt
Some oscillation criteria are established for two-dimensional systems of first order linear difference equations.
Klíčová slova česky
Dvoudimenzionální systém, lineární diferenční rovnice, oscilatorické řešení
Klíčová slova anglicky
Two dimensional system, linear difference equation, oscillatory solutions
Rok RIV
2011
Vydáno
01.07.2011
Nakladatel
Mathematical Institute, Slovak Academy of Science
Místo
Bratislava, Slovakia
ISSN
1210-3195
Časopis
Tatra Mountains Mathematical Publications
Ročník
48
Číslo
7
Strany od–do
153–163
Počet stran
11
BIBTEX
@article{BUT72545,
author="Zdeněk {Opluštil},
title="Oscillatory criteria for two-dimensional system of difference equations",
journal="Tatra Mountains Mathematical Publications",
year="2011",
volume="48",
number="7",
month="July",
pages="153--163",
publisher="Mathematical Institute, Slovak Academy of Science",
address="Bratislava, Slovakia",
issn="1210-3195"
}