Detail publikace
Mordelova rovnice a Tribonacci rodina
KLAŠKA, J. SKULA, L.
Český název
Mordelova rovnice a Tribonacci rodina
Anglický název
Mordell's equation and the Tribonacci family
Typ
článek v časopise - ostatní, Jost
Jazyk
en
Originální abstrakt
By means of the whole number solutions of certain Mordell's equation we find an explicit form of all cubic polynomials with the given discriminant.
Český abstrakt
Užitím celočíselných kořenů jisté Mordellovy rovnice určíme všechny kubické polynomy s daným diskriminantem.
Anglický abstrakt
By means of the whole number solutions of certain Mordell's equation we find an explicit form of all cubic polynomials with the given discriminant.
Klíčová slova česky
Kubický polynom, Tribonacci rodina
Klíčová slova anglicky
Cubic polynomial, Tribonacci family
Rok RIV
2011
Vydáno
01.11.2011
Místo
US
ISSN
0015-0517
Časopis
FIBONACCI QUARTERLY
Ročník
49
Číslo
4
Strany od–do
310–319
Počet stran
10
BIBTEX
@article{BUT74842,
author="Jiří {Klaška} and Ladislav {Skula},
title="Mordell's equation and the Tribonacci family",
journal="FIBONACCI QUARTERLY",
year="2011",
volume="49",
number="4",
month="November",
pages="310--319",
address="US",
issn="0015-0517"
}