Detail publikace
O třetím semiholonomním prodloužení konexe
VAŠÍK, P.
Český název
O třetím semiholonomním prodloužení konexe
Anglický název
On third order semiholonomic prolongation of a connection
Typ
článek v časopise - ostatní, Jost
Jazyk
en
Originální abstrakt
We recall several different definitions of semiholonomic jet prolongations of a fibered manifold and use them to derive some interesting properties of prolongation of a first order connection to a third order semiholonomic connection.
Český abstrakt
Připomeneme několik definic semiholonomních jetových prodloužení fibrované variety a použijeme je k odvození zajímavých vlastností prodloužení konexe prvního řádu na semiholonomní konexi třetího řádu.
Anglický abstrakt
We recall several different definitions of semiholonomic jet prolongations of a fibered manifold and use them to derive some interesting properties of prolongation of a first order connection to a third order semiholonomic connection.
Klíčová slova česky
jetové prodloužení, konexe
Klíčová slova anglicky
jet prolongation, connection
Rok RIV
2011
Vydáno
01.11.2011
Nakladatel
Institute of Mathematics - Polish Academy of Sciences
Místo
Poland
ISSN
0137-6934
Ročník
93
Číslo
2011
Strany od–do
271–276
Počet stran
6
BIBTEX
@article{BUT74995,
author="Petr {Vašík},
title="On third order semiholonomic prolongation of a connection",
year="2011",
volume="93",
number="2011",
month="November",
pages="271--276",
publisher="Institute of Mathematics - Polish Academy of Sciences",
address="Poland",
issn="0137-6934"
}