Detail publikace
Matematický model prevalence a mortality u rakoviny
KALAS, J. NOVOTNÝ, J. MICHÁLEK, J. NAKONECHNIY, A.
Český název
Matematický model prevalence a mortality u rakoviny
Anglický název
Mathematical Model for Cancer Prevalence and Cancer Mortality
Typ
článek v časopise - ostatní, Jost
Jazyk
en
Originální abstrakt
The paper presents a deterministic model for cancer prevalence and mortality in a population, investigates its asymptotic properties and presents its numerical solution on real-world data.
Český abstrakt
Článek prezentuje deterministický model prevalence a mortality u rakoviny v populaci, zkoumá jeho asymptotické vlastnosti a preyentuje jeho numerické řešení na reálných datech.
Anglický abstrakt
The paper presents a deterministic model for cancer prevalence and mortality in a population, investigates its asymptotic properties and presents its numerical solution on real-world data.
Klíčová slova česky
prevalence u rakoviny, mortalita u rakoviny, diferenciální rovnice, regrese
Klíčová slova anglicky
cancer prevalence, cancer mortality, differential equations, regression
Rok RIV
2013
Vydáno
01.12.2013
ISSN
1729-3901
Ročník
2013
Číslo
2
Strany od–do
44–54
Počet stran
11
BIBTEX
@article{BUT109110,
author="Josef {Kalas} and Jan {Novotný} and Jaroslav {Michálek} and Alexander {Nakonechniy},
title="Mathematical Model for Cancer Prevalence and Cancer Mortality",
year="2013",
volume="2013",
number="2",
month="December",
pages="44--54",
issn="1729-3901"
}