Detail publikace
Kubický charakter Tribonacci kořenů
KLAŠKA, J. SKULA, L.
Český název
Kubický charakter Tribonacci kořenů
Anglický název
The Cubic Character of the Tribonacci Roots
Typ
článek v časopise - ostatní, Jost
Jazyk
en
Originální abstrakt
We discuss some properties of the roots of Tribonacci polynomials over finite fields.
Český abstrakt
Článke studuje vlastnosti kubických charakterů Tribonacci polynomů nad konečnými tělesy.
Anglický abstrakt
We discuss some properties of the roots of Tribonacci polynomials over finite fields.
Klíčová slova česky
Kubický charakter, Tribonacci kořeny
Klíčová slova anglicky
Cubic character, Tribonacci roots
Rok RIV
2010
Vydáno
01.02.2010
Místo
US
ISSN
0015-0517
Časopis
FIBONACCI QUARTERLY
Ročník
48
Číslo
1
Strany od–do
21–28
Počet stran
8
BIBTEX
@article{BUT48691,
author="Jiří {Klaška} and Ladislav {Skula},
title="The Cubic Character of the Tribonacci Roots",
journal="FIBONACCI QUARTERLY",
year="2010",
volume="48",
number="1",
month="February",
pages="21--28",
address="US",
issn="0015-0517"
}