Detail publikace
Modifikace unfolding přístupu k dvojškálové konvergenci.
FRANCŮ, J.
Český název
Modifikace unfolding přístupu k dvojškálové konvergenci.
Anglický název
Modification of unfolding approach to two-scale convergence
Typ
článek v časopise - ostatní, Jost
Jazyk
en
Originální abstrakt
Unfolding approach to two-scale convergence by D. Cioranescu, A. Damlamian, G. Griso does not conserve the integral. In the paper a modified approach satisfying integral conservation is introduced.
Český abstrakt
Unfolding přístup k dvojškálové konvergenci D. Cioranescu, A. Damlamian, G. Griso nezachovává hodnotu integrálu. V článku je navržen modifikováný přístup, který hodnotu integrálu zachovává.
Anglický abstrakt
Unfolding approach to two-scale convergence by D. Cioranescu, A. Damlamian, G. Griso does not conserve the integral. In the paper a modified approach satisfying integral conservation is introduced.
Klíčová slova česky
homogenizace, dvojškálová konvergence, periodické rozvinutí (unfolding)
Klíčová slova anglicky
homogenization, two-scale convergence, periodic unfolding
Rok RIV
2010
Vydáno
01.11.2010
ISSN
0862-7959
Časopis
Mathematica Bohemica
Ročník
135
Číslo
4
Strany od–do
403–412
Počet stran
10
BIBTEX
@article{BUT50526,
author="Jan {Franců},
title="Modification of unfolding approach to two-scale convergence",
journal="Mathematica Bohemica",
year="2010",
volume="135",
number="4",
month="November",
pages="403--412",
issn="0862-7959"
}